مشاوره رایگان تلفنی

راهنمای پنل کاربری

  1. راهنما
  2. امکانات
  3. منشی

منشی

منشی یکی از ساده ترین و در عین حال مفیدترین ماژول های پیامک ۲۴ است. با ماژول منشی شما می توانید مخاطبانتان را از رسیدن پیامشان به سامانه مطلع کنید و همینطور به آنان خوشامد بگویید.

در این آموزش به شما قدم به قدم آموزش خواهیم داد که از این ماژول ساده و فوق العاده کاربردی چگونه استفاده کنید.

منشی چیست؟

نزدیک ترین مثال کاربردی برای اینکه بتوانید نحوۀ کار منشی را بفهمید، پیغام گیر تلفن شماست که شبیه یک منشی عمل می کند؛ به این صورت که شما پیغام گیر تلفن خود را فعال می کنید و پیام خود را روی آن ضبط می کنید. در نتیجه زمانی که شما نتوانید به تلفن تان جواب دهید، مخاطبان شما صدای ضبط شده شما را می شنود و می توانند برای شما پیغام بگذارند و شما در فرصت مناسب به آنها پاسخ دهید.

در سامانه پیامکی پیامک ۲۴ نیز این امکان وجود دارد. به این شکل که شما پیامی را تنظیم می کنید (مانند پیامک خوشامد گویی)، سپس به محض ارسال پیامک به سامانه شما، جوابی که شما در سامانه تنظیم کرده اید برای ارسال کننده پیامک فرستاده می شود.

دو مورد بسیار مهم کاربرد منشی:

در این قسمت موارد استفاده از منشی را به شما آموزش خواهیم داد:

برقراری تعامل مثبت میان شما و مشتریانتان

همانطور که می دانید تعامل یکی از مهم ترین اصول برای حفظ و نگهداری مشتریان است. این تعامل به شکل های مختلف می تواند بین شما و مشتری انجام شود، حضوری، تلفنی و انواع روش ها. یکی از بهترین روش ها از طریق سامانه پیامکی و به خصوص همین امکان منشی است. مشتری شما برای شما یک پیامک می فرستد و شما با یک پیامک پاسخ از او تشکر می کنید و این دقیقا آغاز یک تعامل مثبت میان شما و مشتریان است.

شما به مشتریان خود اهمیت می دهید

به نظرتان چه عاملی است که باعث می شود یک مشتری بارها و بارها از یک مکان خاص خریدهایش را انجام دهد؟ کدام عامل یک مشتری معمولی را به یک مشتری همیشگی تبدیل می کند؟ علاوه بر عواملی همچون کیفیت خدمات شما، پشتیبانی و سایر مواردی از این قبیل یک عامل بسیار مهم در این میان وجود دارد، احساس تعلق خاطر به یک فضا

هنگامی که شما توسط منشی با یک پیامک از مشتری خود تشکر می کنید، مشتری شما به کسب وکار شما احساس تعلق خاطر می کند و دقیقا همین ویژگی است که او را بارها و بارها به کسب وکار و فضای شما می کشاند.

آموزش استفاده از قابلیت منشی

برای یادگیری نحوه استفاده از منشی، کافی است قدم به قدم با این آموزش همراه شوید.

برای شروع، وارد بخش ابزار ویژه سامانه بشوید و ابزار منشی را انتخاب کنید. سپس، برای ایجاد منشی برروی گزینۀ درج منشی جدید کلیک نمایید. راهنمای استفاده از منشی-1
پس از کلیک بر روی گزینه درج منشی جدید، یک پنجره به شکل زیر برای شما باز می شود. که از دو بخش تنظیمات و عملگر تشکیل شده است. در ادامه، ما تک تک بخش های این پنجره را به شما توضیح خواهیم داد:

بخش اول: تنظیمات

آموزش منشی-مرحله دوم

عنوان منشی: انتخاب عنوان، صرفاً جهت تفکیک منشی های مختلف می باشد که شما ایجاد می کنید و در نحوه عملکرد این ابزار و متن پیامک تاثیری ندارد. با این حال، انتخاب یک عنوان مرتبط به شما کمک خواهد کرد بعدها این منشی را راحت تر پیدا کنید.

گیرنده: از این قسمت، یکی از شماره های اختصاصی پنل خود را انتخاب نمایید. این همان شماره ای است که مخاطب شما کد مربوطه را به آن ارسال می کند.

توجه داشته باشید که نمی توانید به صورت همزمان شماره گیرنده را با شماره گیرنده در ماژول های منشی هوشمند، کدخوان، تحلیلگر یکسان قرار دهید.

فرستنده: از این قسمت یکی از شماره های اختصاصی پنل خود را انتخاب کنید. این همان شماره ای است که برای کاربر شما پیامک ارسال می کند.

اعمال بازه زمانی: در این قسمت بازه زمانی را که می خواهید این سیستم فعال باشد را به پنل اضافه کنید. دقت داشته باشید که چنانچه این تنظیم را انجام ندهید منشی شما فعال نخواهد شد.

بخش دوم: عملگر

آموزش منشی - مرحله 3

از این قسمت می توانید متن پیامکی را تنظیم کنید که می خواهید برای مخاطب در ازای پیام های ارسالی فرستاده شود را بنویسید.

در پایان دکمه تایید را بزنید . خواهید دید رکوردی در همان صفحه ایجاد می شود

در این رکورد ردیف منشی های ایجاد شده ، عنوان ، تاریخ شروع و خاتمه و حالت فعال یا منقضی شده (براساس آنچه در بازه زمانی مشخص کرده اید) و دو امکان برای ویرایش وحذف این رکورد برای شما قرار داده شده است.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: fwrite(): write of 34 bytes failed with errno=28 No space left on device

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 267

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_write_close(): Failed to write session data using user defined save handler. (session.save_path: /tmp)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: