مشاوره رایگان تلفنی

راهنمای پنل کاربری

 1. راهنما
 2. امکانات ویژه
 3. ایمیل پیامک

ایمیل پیامک

آیا با ماژول ایمیل پیامک که یکی از پرکاربردترین ابزار در سامانۀ پیامک ۲۴ است، آشنایی دارید؟ در این راهنما قدم به قدم، قصد داریم تمام آنچه برای آشنایی و استفاده از این ابزار لازم است را به شما آموزش دهیم.

ایمیل پیامک چیست؟

ایمیل پیامک، همانطور که از اسمش هم مشخص است، سرویسی است که شما با استفاده از آن، یک یا چند آدرس ایمیل به پنل خودتان وارد می کنید، و هر بار که پیامکی دریافت می کنید، یک نسخه از این پیامک به آن ایمیل هم ارسال می شود.

ایمیل پیامک چه کاربردهایی دارد؟

 1. یکی از کاربردهای مهم ایمیل پیامک برای افرادی است که در طول روز دسترسی به سامانه برای آن ها سخت است و نمی توانند برای چک کردن مداوم پیامک های دریافتیشان، وارد سامانه بشوند و پیامک های دریافتی را بررسی کنند. ایمیل پیامک به این افراد کمک می کند تا با ثبت ایمیل خود در این بخش، یک نسخه از پیامک های دریافتی به ایمیل آن ها ارسال شود.
 2. یکی دیگر از کاربردهای این ماژول که میتوان اشاره کرد این است که مثلا شما میخواهید تعدادی از اطرافیان یا همکاران شما پیامک هایی که از طریق سامانه دریافت می کنید را مشاهده کنند، اما نمی خواهید که اطلاعات ورود به پنل را به آن ها بدهید که به بقیه بخش ها هم دسترسی داشته باشند. شما می توانید با استفاده از ایمیل پیامک، ایمیل های این افراد را در این بخش ثبت کنید تا بدون نیاز به دسترسی دادن به اطلاعاتِ ورود، یک نسخه از پیامک های دریافتی به همه ی این افراد به طور همزمان ارسال شود.

آموزش: چگونه از ایمیل پیامک استفاده کنیم؟

برای یادگیری نحوه استفاده از ایمیل پیامک، کافی است قدم به قدم با این آموزش همراه شوید.

مرحله اول: ایجاد ایمیل پیامک و وارد کردن تنظیمات اولیه

برای شروع، وارد بخش امکانات ویژه سامانه بشوید و گزینۀ ایمیل پیامک را انتخاب کنید. سپس برروی گزینۀ ایجاد ایمیل پیامک جدید کلیک نمایید.

پس از کلیک برروی این گزینه، یک پنجره به شکل بالا برای شما باز می شود. در ادامه، ما تک تک بخش های این پنجره را به شما توضیح خواهیم داد:

 1. عنوان: انتخاب عنوان، صرفاً جهت تفکیک ارسال های مختلف می باشد و در متن پیامک شما هیچ تاثیری ندارد. با این حال، انتخاب یک عنوان متناسب به شما کمک خواهد کرد بعدها این ارسال را راحت تر پیدا کنید.
 2. شماره گیرنده : از این قسمت شماره اختصاصی مدنظر خود را انتخاب نمایید این شماره، شماره ای است که هر پیامکی دریافت کنند به ایمیل ارسال میکند.
 3. در صورت انتخاب "همه شماره ها" تمامی پیامک های ارسالی به همه شماره های اختصاصی، ایمیل خواهند شد.

 4. شماره فرستنده :شما می توانید شماره مشخص خود راانتخاب کنید .
 5. - به منظور تفکیک پیامک های دریافتی از هر شماره اختصاصی، می توان برای هر کدام یک ایمیل پیامک مجزا ایجاد نمایید.

 6. اعمال بازه زمانی : چنانچه قصد دارید این ایمیل پیامک فقط برای یک بازه زمانی مشخص فعال باشد، از این قسمت می توانید تاریخ شروع و پایان فعالیت آن را مشخص کنید. در صورت عدم تغییر مقادیر پیش فرض، ایمیل پیامک شما باید به صورت دستی غیر فعال شود.
 7. ایمیل ها: در این بخش شما میتوانید ایمیل هایی که میخواهید به آنها پیامک های دریافتی ارسال شود را وارد نمایید.

شما میتوانید چند ایمیل را با کاراکتر جداکننده مانند ", ; |" از هم جدا نموده تا پیامک به صورت همزمان برای همه ایمیل ها ارسال گردد.

توجه کنید که حتما ایمیل ها را به صورت صحیح مانند "payamak24@gmail.com" وارد نمایید و از قرار دادن "www" در ابتدای ایمیل بپرهیزید.

در آخر برروی گزینه ثبت کلیک نمایید.

مرحله ی دوم: وضعیت ارسال و دریافت گزارش ارسال

بعد از ثبت ایمیل پیامک در همان بخش، رکورد آن ثبت می شود و امکان ویرایش و حذف نیز خواهید داشت.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: fwrite(): write of 34 bytes failed with errno=28 No space left on device

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 267

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_write_close(): Failed to write session data using user defined save handler. (session.save_path: /tmp)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: