مشاوره رایگان تلفنی

راهنمای پنل کاربری

 1. راهنما
 2. ارسال
 3. ارسال گروهی

ارسال گروهی

ارسال گروهی پرکاربردترین ابزار در سامانۀ پیامک ۲۴ است. در این راهنما، قصد داریم تمام آنچه برای آشنایی و استفاده از این ابزار لازم است را به شما آموزش دهیم.

ارسال گروهی چیست؟

همانطور که از نام این ابزار پیداست، این ابزار به شما کمک می کند در یک زمان به تعداد بالایی پیامک ارسال کنید. حالا این افراد می توانند کسانی باشند که در خبرنامۀ شما عضو شده اند و از این طریق در دفترچه تلفن شما ذخیره شده اند، یا لیست شماره های شما که به صورت فایل اکسل در اختیار شماست و یا شماره هایی که به صورت دستی وارد سامانه می کنید.

کاربردهای ارسال گروهی

تقریبا بیشترین بار بازاریابی پیامکی را ابزار ارسال گروهی به دوش می کشد. همانطور که می دانید بیشترین نتیجه از بازاریابی پیامکی زمانی حاصل می شود که برای ارسال پیامک های تبلیغاتی از مشتریان خود اجازه بگیرید، لیستی از آنها تهیه کنید و به مرور این لیست را افزایش دهید. پس از آن برای لیست مشتریان خود پیامک انبوه ارسال کنید. قرار نیست برای کل کرۀ زمین پیامک تبلیغاتی بفرستید در این صورت همه را کلافه خواهید کرد. در ادامه چند کاربرد اساسی این ابزار را به شما خواهم گفت. شما متناسب با کسب وکار خود می توانید خیلی کاربردهای دیگر هم به آن اضافه کنید.

امکانات جدید کسب وکار خود را برای تمام مشتریانتان ارسال گروهی کنید

شما می توانید هر امکان یا قابلیت جدیدی در کسب وکارتان را برای مشتریان خود پیامک کنید. تصور کنید شما یک آموزشگاه دارید و قرار است دوره ای جدید را آغاز کنید، با ارسال یک پیامک انبوه برای تمام هنرجویان آموزشگاه آنها را به شرکت در دورۀ جدید آموزشگاهتان ترغیب کنید.

در شرایط اضطراری در کمترین زمان ممکن به افراد زیادی اطلاع رسانی کنید

تصور کنید قرار است به تمام کارکنان خود اطلاع بدهید که به علت آلودگی فردا شرکت شما تعطیل است، به جای ساعت ها تلفن زدن، در کمتر از ۳ دقیقه می توانید به تمام آنها اطلاع رسانی کنید. تمام مواردی از این قبیل به سادگی ارسال یک پیامک با ارسال گروهی ممکن است.

تخفیف ها و پیشنهادات هیجان انگیز خود را برای مشتریان خود ارسال کنید

برای هر کسب وکاری زمان های رکود وجود دارد، زمان هایی که خلوت و بی مشتری سپری می شود، مثلا روزهای هفته برای کافی شاپ ها یا ماه رمضان برای آرایشگاه ها و خیلی زمان های دیگر. ا رسال یک کد تخفیف جانانه بهترین راه برای فرار کردن از این رکود و رونق گرفتن کسب وکار شماست. کافی است یک پیامک تخفیف تنظیم کنید و با چند کلیک ساده آن را برای مشتریان خود ارسال کنید.

آموزش استفاده از قابلیت ارسال گروهی

برای یادگیری نحوه استفاده از ارسال گروهی، کافی است قدم به قدم با این آموزش همراه شوید.

مرحله اول: ایجاد ارسال گروهی و وارد کردن تنظیمات اولیه

برای شروع وارد بخش ارسال پیامک سامانه بشوید و گزینۀ ارسال گروهی را انتخاب کنید.

بعد از کلیک بر ارسال گروهی پنجره ای مشابه تصویر پایینی باز شده و هر یک از آیتم های تکمیلی در پایین توضیح داده می شود :

مرحله اول آموزش ارسال گروهی

 1. عنوان: انتخاب عنوان، صرفاً جهت تفکیک ارسال های مختلف می باشد و در متن پیامک شما هیچ تاثیری ندارد. با اینحال، انتخاب یک عنوان متناسب به شما کمک خواهد کرد بعدها این ارسال را راحت تر پیدا کنید.
 2. فرستنده: از این قسمت شماره ای را که قرار پیامک انبوه ارسال کند، انتخاب می کنید.
 3. متن پیامک: در این بخش متن پیامک خود را می نویسید. توجه کنید که اگر از یک متن تبلیغاتی چندین بار می خواهید استفاده کنید، پس از تایپ متن پیامک روی مثلث بالا سمت چپ کلیک کنید و از گزینۀ درج متن به متون سریع استفاده کنید. متن پیامک شما در ماژول متون سریع ذخیره خواهد شد.
 4. گیرندگان: شما به ۳ طریق می توانید شماره های خود را انتخاب کنید.
 • وارد کردن مستقیم شماره ها: شما میتوانید شماره های خود را بصورت دستی وارد کنید .
 • فایل متنی: از این قسمت می توانید به صورت دستی شماره های خود را وارد کنید یا اینکه از فایل پیشفرض موجود استفاده کنید.
 • دفترچه تلفن : با انتخاب دفترچه تلفن ، تنها شماره های موجود در آن را می توانید انتخاب کرده که بر اساس گروه می باشندو البتهت می توانید گروه جدید به دفترچه تلفن خود اضافه کرده که بعد از رفتن به مرحله ی بعد امکان دارد .
هر پیامک فارسی هر ۷۰ کاراکتر یک پیامک محسوب می شود و در پیامک انگلیسی هر ۱۶۰ کاراکتر یک پیامک محسوب می شود.

با کلیک بر روی مرحله بعد، صفحه ای به شکل زیر برای شما ظاهر می شود که لیستی از شماره های دفترچه تلفن نشان می دهد. من برخی از آیتم ها که ممکن است برای شما واضح نباشد را برای شما توضیح خواهم داد.

مرحله چهارم ارسال گروهی برای انتخاب شماره بایستی تا آخرین علامت بعلاوه پیش رفته و باکس مربوط به همان شماره را انتخاب کنید و همچنین می توانید بازه زمانی برای ارسال کروهی پیام ایجاد کرده و در زمان مشخص خود ارسال کنید .

سپس روی دکمه مرحله بعدی کلیک کنید.و در نهایت پنجره ای جدید که اطلاعات ارسالی از قبیل هزینه ارسال و تعداد شماره های اپراتورهای مختلف و ... رانشان می دهد و در صورت صحت اطلاعات می توانید دکمه ارسال را کلیک کرده .

مرحله 5 ارسال گروهی مرحله 5 ارسال گروهی