مشاوره رایگان تلفنی

راهنمای پنل کاربری

  1. راهنما
  2. پشتیبانی
  3. تیکت

تیکت

در صورت که در حین کار با سامانه سوال یا مشکلی برای شما به وجود آمده یا درخواستی دارید میتوانید با کلیک بر روی گزینه "درخواست جدید" آنرا مطرح فرمایید ، که در اصطلاح به این کار ایجاد تیکت میگویند.

تیکت

از طریق تیکت درخواست های شما به صورت کتبی ثبت شده و قابل استناد و پیگیری خواهد بود ، برخلاف تماس تلفنی و محاوره شفاهی که قابل استناد نمیباشد، همچنین درخواست شما دقیقا به واحد مربوط ارجاع میگردد.
دقت نمایید سامانه پشتیبانی به صورت آفلاین بوده و باید منتظر بمانید تا کارشناسان در اسرع وقت پیگیری و بررسی نمایند و پاسخ شما را بدهند، بنابراین از تکرار ارسال درخواست خودداری کنید.

نحوه آگاهی کارشناسان به تیکت شما

هنگامی که درخواست شما توسط کارشناسان پاسخ داده شود توسط ایمیل یا پیامک آگاه خواهید شد.

  1. به هیچ عنوان به ایمیل اطلاع رسانی یا پیامکی که جهت اطلاع رسانی برای شما ارسال میشود پاسخ ندهید چرا که هیچ گاه به دست ما نخواهد رسید.
  2. برای مشاهده پاسخ پشتیبانی باید گزینه پیگیری را بزنید.
  3. در صورتی که درخواستی ایجاد کرده اید و بخش پشتیبانی پاسخ شمارا داده اند و مایل هستید مجددا پاسخ دهید از ایجاد تیکت جدید خودداری نمایید و در همان محاوره با زدن گزینه پی گیری درخواست خود را ارائه دهید.

در صورتی که مایل هستید موضوع جدیدی را مطرح نمایید از طرح آن در تیکت های موجود خودداری نمایید ، برای موضوع جدید درخواست جدید ایجاد نمایید.
در صورتی که بعد از ایجاد تیکت از ارائه درخواستتان منصرف شدید تا قبل از باز شدن تیکت توسط پشتیبانی مهلت دارید که تیکت خود را حذف نمایید و در صورتی که تیکت شما توسط پشتیبانان باز شود دیگر امکان حذف وجود نخواهد داشت.
این موضوع را در نظر بگیرید که واحد پشتیبانی در جریان مشکل شما نیست و شما باید مشکل را به صورت کامل شرح دهید ، مثلا اگر یک پیامک در تاریخ مشخصی ارسال نشده است باید متن پیامک ، تاریخ و ساعت و شماره ای که از آن ارسال کردید را ذکر نمایید.
در صورتی که وضعیت تیکت "ملاحظه شده در حال بررسی" باشد بدین معنی است که توسط تیم پشتیبانی خوانده شده و به واحد مربوطه ارجاع شده است ، بنابراین باید منتظر پاسخ بمانید.
اگر وضعیت تیکت شما رد شده است یعنی نیازی به ادامه ی محاوره وجود ندارد یا تیکت شما طبق اصول فوق نبوده است.

اگر قصد ارسال تیکت جدید را دارید ،در ابتدا باید بر روی درخواست جدید کلیک کرده و برای شما صفحه ای باز می شود .
حال باید اطلاعات تکمیلی را قرار داده وتوضیحات باید بصورت رسمی بیان شود تا از خوانایی بیشتر بهره مند شود و در نهایت درخواست خود را ارسال می کنید و کارشناسان ما در اصرع وقت به شما پاسخ خواهند داد .