مشاوره رایگان تلفنی

مخاطبین باشگاه مشتریان

برای ذخیره سازی مخاطبان می توانید گروه های مجزا ایجاد کنید و مخاطبان را در این گروه ها ذخیره نمایید.

  1. درج مخاطب جدید :بعد از اینکه گروه مخاطبین را ایجاد کردید، میتوانید با کلیک بر روی گزینه "اضافه کردن" مخاطبین جدید را در گروه مورد نظر ذخیره نمایید.
    توجه داشته باشید که در فرم ذخیره سازی مخاطبین باشگاه مشتریان، لزومی ندارد که تمام مشخصات را درج کنید، تنها فیلدی که حتما باید پر شود، شماره تلفن همراه مخاطب شماست.
  2. مدیریت گروه ها :با کلیک بر روی گزینه "مدیریت گروه ها" می توانید گروه جدید درج کنید و یا گروه های از پیش ایجاد شد را حذف یا ویرایش نمایید.
  3. افزودن از فایل :شما می توانید مخاطبین خود را از طریق فایل اضافه کنید که در جلوتر به آن پرداخته می شود .
  4. افزودن سریع :در این قسمت شما می توانید شماره موبایل های مخاطبینتان را به صورت دستی وارد نمایید .

درج مخاطب جدید

با کلیک بر روی افزودن مخاطب جدید صفحه ای برای شما می شود و بایستی اطلاعات مخاطب رو در آن درج کنید

اگر شماره از قبل موجود بود برای بروز رسانی اطلاعات کافیست تیک آن را در بخش تنظیمات بزنید .
ودر صورت موجود بودن در گروه های دیگرشماره درج نگردد که کافیست تیک آن در بخش تنظیمات را بزنید. .

و در نهایت پس از تکمیل اطلاعات دکمه تایید را ارسال می کنید .

مدیریت گروه ها

در این بخش شما میتوانید گروه های خاص خود را ایجاد کرده و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید با وارد کردن نام گروه و ارائه توضیحات درباره گروه در صورت تمایل گروه خود را ایجاد می کنید و پس از ایجاد می توانید آن را ویرایش و یا حذف کنید .

افزودن از فایل اکسل

برای افزودن مخاطبین از طریق اکسل کافیست فایل نمونه که در تصویر زیر می بینید را دانلود کرده و همانند نمونه دانلود شده مخاطبین خود را اضافه کنید و بعد در فرم موجود فایل را بارگذاری کنید وبا انتخاب گروه مخاطبین ، تمامی مخاطبان شما به گروه افزوده می شوند و در نهایت دکمه تایید را کلیک کنید .
در صورتی که قصد بروز رسانی شماره ای موجود داشتید و یا عدم درج شماره در صورت موجود بودن آن در گروه های دیگر کافیست تیک آنها در بخش تنظیمات را بزنید .

افزودن سریع

اگر تمایل به افزودن مخاطبین خود بصورت دستی را دارید می توانید با کلیک بر روی افزودن سریع در مرحله اول به فرم مربوطه آن رفته و با وارد کردن شماره های مخاطبان و تعیین گروه مخاطبان ، مخاطبین خود را اضافه کنید .

در صورتی که تمایل به تغییر مشخاص شخصی دارید کافیست بر روی "تغییر مشخصات شخصی" در سمت چپ کادر کلیک کرده و اطلاعات خود را اصلاح کنید .